Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Yargıtay Başkanımız Sn. Mehmet AKARCA ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sn. Bekir ŞAHİN beyfendilerin Ceyhan Adliyemize ziyaretleri.
  14.11.2022

       Yargıtay Başkanımız Sayın Mehmet AKARCA ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Bekir ŞAHİN beyfendiler, Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Fatih KOCAMAN'a ve devamında Ceyhan Adalet Komisyon Başkanı Sayın Osman BALIKÇI'ya makam ziyaretinde bulundukları, ziyaret sürecinde Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Tolgahan ÖZTOPRAK, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Uygur Kaan ARISOY, Osmaniye Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Ferhat KARAKUŞ ve Ceyhan 2. Ağır Ceza Mahkemesi Sayın Muhammet Yunus EKİNCİ'nin eşlik ettikleri ziyarette, Yargıtay Başkanımız Sayın Mehmet AKARCA ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Bekir ŞAHİN'in Ceyhan Adliyesinde görev yapan hâkim ve Cumhuriyet savcılarımızla bir araya gelerek, yargının işleyişine ilişkin görüş ve önerilerin paylaşıldığı ziyaret dolayısıyla; 

       Sayın Cumhuriyet Başsavcımız ve Adalet Komisyonu Başkanımız, Yargıtay Başkanımız Sayın Mehmet AKARCA ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Bekir ŞAHİN beyfendilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ve memnuniyetlerini sunmuşlardır.

  Adres

  Türlübaş Mah. Doktor Mahir Alp Boydak Bulvarı No:30 CEYHAN / ADANA

  Telefon

  0 322 6131003 - 0 322 6139219

  Fax : 0 322 6137501

  E-Posta

  ceyhancbsisaretadalet.gov.tr